Podpora pro architekty a projektanty

Vážení zákazníci,

 

dovolujeme si Vám představit podklady pro potřeby projektování Vašich zakázek, vše přehledně na jednom místě. Naleznete zde jak 3D a 2D modely ke stažení, tak praktické údaje, jako např. technické listy, prohlášení o vlastnostech k jednotlivým výrobkům. Mimo jiné si zde můžete vždy prohlédnout aktuální katalog a ceník v elektronické podobě, případně máte možnost stažení platného ceníku do excelu. Zkrátka snažili jsme se pro Vás připravit podklady ve formátu, aby pro Vás byla spolupráce s naší společností co nejsnazší a pro Vámi připravované zakázky jste měli všechny základní informace tzv. „po ruce“.

 

Pevně věříme, že zde dostupné informace, budou pro Vaší práci přínosem a v případě potřeby další konzultace, např. již připravovaného projektu, se neváhejte obrátit na naší obchodní zástupkyni, paní Simonu Růžičkovou, která je Vaší podpůrnou osobou a vždy k dispozici, kontakty naleznete níže:

 

Bc. Simona Růžičková
e-mail: ruzickova@diton.cz
Tel: + 420 777 223 263

BIM řešení

Ve spolupráci se společností BIM Project s.r.o. si Vám dovolujeme představit naše výrobky ve 3D světě.

 

Pokud jste architekt, projektant nebo jiný účastník stavebního procesu, jistě víte, že BIM („Building Information Modeling“) není jen 3D model objektu, nýbrž dlouhodobé plánování celého stavebního procesu, kde jsou, mimo 3D modely, obsaženy kompletní data a informace, které se k objektu vztahují, např. použité stavební materiály, aj. a tyto údaje mohou být průběžně aktualizovány dle potřeby.

3D modely

BIM řešení tak nabízí možnost novodobého plánování, které s sebou přináší výrazné zjednodušení a zrychlení dalších navazujících procesů, potřebných k započetí výstavby. BIM knihovny fungují v prostředí on-line úložiště (tzv. cloud), které zajišťuje aktuálnost daných informací, a zároveň synchronizuje tyto informace s Vašimi plug-iny, takže knihovna ve Vašem projekčním software je vždy aktuální a čerpá s nejnovějších dat.

 

Pokud patříte mezi uživatele softwarů Revit, Archicad nebo Allplan, můžete si tak bezplatně stáhnout kompletní výrobní portfolio společnosti DITON s.r.o. ZDE .

Přehrát

Prohlédněte si video:
Práce s doplňkem pro Revit

2D modely

Pokud patříte mezi uživatele AUTOCADu, připravili jsme pro Vás 2D modely našich dlažeb, které Vám usnadní práci během navrhování zpevněných ploch Vašich klientů.

2D modely pro AUTOCAD ke stažení


Stáhnout modely